جاقلمی خاتم کاری

قلمدان کشویی بزرگ خاتم 30 سانت

قلمدان کشویی بزرگ خاتم 30 سانت

306,000تومان
کد محصول : kh-219

قلمدان کشویی بزرگ خاتم 30 سانت ، قلمدان کشویی بزرگ خاتم 30 سانت از جمله محصولات نفیس نیکان تجارت میباشد.قلمدان ها از دیرباز مورد توجه ایرانیان بوده و با تکنیک های مختلفی ساخته می شده اند. امروزه نیز از روش های مختلفی برای ساخت آن ها بهره می گیرند که یکی از این روش ها، ساخت قلمدان های چوبی با تزیینات خاتم کاری است.

در این محصول نیز از چوب راش برای ساخت بدنه قلمدان استفاده شده و ورقه های خاتم کاری مرغوب برای تزیین دیواره و ته قلمدان، بصورت منظم و ظریف بکار رفته است. در انتها کل قسمت داخلی و خارجی محصول با لایه ای از پلی استر شفاف جهت مقاومت بیشتر و جلا دهی اثر پوشانده شده است. همچنین ابعاد داخلی این محصول نیز متناسب با قلم های متداول طراحی شده است.
محصولات خاتم کاری که روی آن ها از ماده پلی استر استفاده شده، مقاومت خوبی نسبت به رطوبت دارند. نکته مهم در مورد نگهداری از اینگونه آثار این است که به هیچ وجه مواد جلا دهنده رروی آن زده نشود. کلیه محصولات خاتم‌کاری شده بایستی دور از حرارت، رطوبت و نور مداوم خورشید نگهداری شوند و برای تمیز کردن آن ها کافیست از پارچه ای نرم  برای گردگیری و تمیزکاری  استفاده نمود.

- زیبا و با دوام
- اصیل و ماندگار
- سایز 30 سانت
- مدل کشویی

 

سبد خرید

ارتباط با ما

logo.png
صنایع دستی نیکان تجارت
میدان ولیعصر ابتدای بلوار کشاورز پلاک 31 طبقه دوم واحد دوم جنوبی

شماره تماس های شرکت: 88891629
شماره همراه: 09125257009
شماره فکس: 88924744
ایمیل: info@nth-art.com

 قوانین و مقرراتlogo-samandehi

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search