جاقلمی خاتم کاری

جا قلمی دوقیف 20*15 جعبه دار خاتم

جا قلمی دوقیف 20*15 جعبه دار خاتم

165,000تومان
کد محصول : kh-225

جا قلمی دوقیف 20*15 جعبه دار خاتم ، جا قلمی دوقیف 20*15 جعبه دار خاتم از محصولات خاص نیکان تجارت میباشد.جنس جاقلمی جعبه دار چوبی است .در جاقلمی جعبه دار دو قیف روی سطح کار برای قرار دان قلم و قسمتی برای قرار دادن کارت در نظر گرفته شده است.این جا قلمی زیبا می تواند وسیله مناسبی برای سوغاتی و هدیه دادن میباشد.

نقاشی گل و مرغ بر روی سطح جاقلمی جلوه خاصی به این محصول بخشیده است.

برای ساخت خاتم ابتدا نوارهای مثلثی شکل و بلند برنج به طول تقریبا 30 سانتیمتر در کنار هم چسبانده می شوند و پس از آن به صورت 10سانت، 10سانت بریده می شوند سپس در زیر فشار دستگاه پرس سنگین از چهار طرف، نوارها تقریبا  در دل هم قرار می گیرند و پس از آن هم خاتم به دست آمده را که حدود 6 سانت طول دارد با استفاده از اره مخصوصی به صورت نوارهای باریک برش داده می شود که نتیجه آن یک نوار خاتم باریک می باشد.

پس از آن نوارهای خاتم را بر روی محصول مورد نظر می چسبانند و در انتها نیز یک لایه پلی استر بر روی کار میپاشند تا هم خاتم جلا یابد و هم عمر آن بیشتر شود.

هرچه مثلث های به کار رفته در خاتم بیشتر و ظریف تر باشند در آخر کار مرغوب تر میشود. خاتم هایی که در آن از فلز مس بیشتری استفاده شده  با توجه به جلا و استحکام بیشتر، دارای کیفیت بیشتری خواهند بود.

 این محصول باید دور از نور مستقیم خورشید، حرارت وسایل گرمایشی  و رطوبت نگهداری و از تماس آنها با آب و هرگونه جلاسنج خودداری شود.

 

- زیبا و با دوام 

- اصیل و ماندگار

- جنس چوبی

- جعبه دار

- سایز 20*15

سبد خرید

ارتباط با ما

logo.png
صنایع دستی نیکان تجارت
میدان ولیعصر ابتدای بلوار کشاورز پلاک 31 طبقه دوم واحد دوم جنوبی

شماره تماس های شرکت: 88891629
شماره همراه: 09125257009
شماره فکس: 88924744
ایمیل: info@nth-art.com

 قوانین و مقرراتlogo-samandehi

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search