جاقلمی خاتم کاری

جا قلمی جعبه دار 25*17 دو قیف خاتم

جا قلمی جعبه دار 25*17 دو قیف خاتم

221,000تومان
کد محصول : kh-319

جا قلمی جعبه دار 25*17 دو قیف خاتم، جا قلمی جعبه دار 25*17 دو قیف خاتم  از محصولات خاص نیکان تجارت میباشد.جنس این قلمدان چوبی است .دو قیف روی سطح کار برای قرار دان قلم و قسمتی برای قرار دادن کارت در نظر گرفته شده است.این جا قلمی زیبا می تواند وسیله مناسبی برای سوغاتی و هدیه دادن باشد.

خاتم هنر آراستن سطح اشیا با مثلث های کوچکی است که طرح های گوناگون آن همواره به صورت اشکال منظم هندسی بوده است.این شکل های هندسی را با قرار دادن مثلث های کوچکی در کنار هم نقش بندی می کنند. می توان گفت کار خاتم نقشه های هندسی تشکیل شده از مثلث های متساوی الاضلاع است که از عاج ،استخوان ، چوب و مفتول برنج ساخته شده و معمولا به ضخامت 2 میلیمتر در سطح اشیا چسبانده می شوند.

پس از آن نوارهای خاتم را بر روی محصول مورد نظر که می تواند چوبی، برنجی، مسی و حتی ورق آهنی باشد می چسبانند و در انتها نیز یک لایه پلی استر بر روی کار پاشیده می شود تا هم خاتم جلا پیدا کند و هم عمر آن افزایش یابد.
هرچه مثلث های به کار رفته در خاتم بیشتر و ظریف تر باشند در نهایت کار مرغوب تر میشود. خاتم هایی که در آن از فلز مس بیشتری استفاده شده  با توجه به جلا و استحکام بیشتر، دارای کیفیت بیشتری خواهند بود.
 این محصول دور از نور مستقیم خورشید، حرارت وسایل گرمایشی و رطوبت نگهداری و از تماس آنها با آب و هرگونه جلاسنج خودداری شود.

- زیبا و با دوام
- اصیل و ماندگار
- ابعاد 25*17
- جعبه دار

سبد خرید

ارتباط با ما

logo.png
صنایع دستی نیکان تجارت
میدان ولیعصر ابتدای بلوار کشاورز پلاک 31 طبقه دوم واحد دوم جنوبی

شماره تماس های شرکت: 88891629
شماره همراه: 09125257009
شماره فکس: 88924744
ایمیل: info@nth-art.com

 قوانین و مقرراتlogo-samandehi

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search